Witaj Szkoło

Tablica szkolna z napisem "Witaj szkoło! 2024/2025", otoczona rysunkami symboli edukacyjnych, jak książki i cyfry, na zielonym tle.
września
2024

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie szkół i placówek oświatowych Powiatu Lubelskiego

Inauguracja nowego roku szkolnego to ważny moment nie tylko dla Uczniów, ale również dla Nauczycieli, Pedagogów i Rodziców. Wszyscy bowiem stajecie przed nowymi wyzwaniami, planami i celami.

Szanowni Dyrektorzy, Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, mamy nadzieję, że ostatnie dwa miesiące były czasem wypoczynku, a nowy rok szkolny pozwoli Państwu doskonalić swoje umiejętności, podnosić kwalifikacje oraz czerpać satysfakcję z kształcenia młodego pokolenia. Niech drogowskazem pracy wychowawczej będą szlachetne wartości, które rozwijają empatię i uczą odpowiedzialności.

Kochani Uczniowie, przed Wami początek nowego roku szkolnego. Życzymy, aby upłynął on w atmosferze twórczej i inspirującej pracy, abyście uczestniczyli w ciekawych projektach, poznawali Polskę i świat. Niech szkoła będzie miejscem, w którym odkrywać będziecie zawodowe predyspozycje i życiowe pasje.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, powierzyliście swoje Dzieci Szkole/Placówce, ale pamiętać należy, że tylko dzięki współpracy, zaufaniu i systematycznej pracy możliwy jest ich edukacyjny i wychowawczy sukces.

Wszystkim Państwu życzymy, aby rok szkolny 2024/2025 był dobrym czasem, który przyniesie nie tylko wiedzę, ale także piękne wspomnienia i niezapomniane chwile. Miejcie otwarte serce na nowe wyzwania i możliwości.

Z wyrazami najwyższego szacunku,

dr inż. Sylwia Pisarek-Piotrowska - Starosta Lubelski