AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

ZŁOTY Bartłomiej Gryta WIELKI SUKCES MŁODYCH SZTANGISTÓW GLKS ,,POM-ISKRA’’ Piotrowice

Młody sportowiec wykonuje podrzut sztangi na zawodach. Widoczne 113 kg, tablica wyników pokazuje zielone znaki akceptacji.
21
października
2024

Bartłomiej Gryta, Oskar Wójcik, Konrad Wysocki i Kacper Jasiński to podopieczni trenera Antoniego Kawałka i asystentki Marleny Polakowskiej, którzy na odbywających się w Nowym Dworze Mazowieckim Mistrzostwach Polski Młodzików w dniach 18-20.10.2024 r. odnieśli bardzo duży sukces.

Indywidualnie:

• złoty medal w dwuboju z wynikiem 200 kg w kat. 102 kg zdobył Bartłomiej Gryta,
  • srebrny medal w kat. 67 kg uzyskał w dwuboju 215 kg zdobył Oskar Wójcik, zostając czwartym zawodnikiem Mistrzostw w klasyfikacji na najlepszego zawodnika,
  • IV miejsce w kat. +102 kg zajął Kacper Jasiński,
  • VI miejsce w kat. 81 kg z wynikiem 164 kg zajął Konrad Wysocki.

W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Chłopców zajęli medalowe trzecie miejsce. Wielkie gratulacje!

Autor: Ewa Urban